Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Lublin] Remont silnika z grupy vw

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [Lublin] Remont silnika z grupy vw

    Witam, pilnie poszukuję dobrego i sprawdzonego warsztatu w Lublinie lub w województwie lubelskim , który zajmuje się remontami silników. Do naprawy silnik 1.6 BFQ łykajacy olej i płyn w ogromnych ilościach. Jeśli ktoś z was remontował silnik, jest zadowolony z efektów pracy i z czystym sumieniem jest w stanie polecić taki warsztat proszę o informację.

    ​​​​​Z góry dziękuję.

  • #2
    Jak nie znajdziesz bliżej, zapraszam.
    www.k-mot.pl
    Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
    Autoholowanie.
    Robert Kulma

    Komentarz


    • #3
      Trochę daleko, ale jak nie znajdę dobrego warsztatu u siebie to kto wie. A tak z ciekawości, hipotetycznie-teoretycznie, jeśli w rachubę wchodzi remont silnika i wszelkich czynności z tym związanych, jakich kosztów mogę się spodziewać ?

      Komentarz


      • #4
        ok. 2 tys, jeśli nie trzeba wyjmować silnika
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #5
          Czy mógłbyś mi rozpisać co wchodzi w ta kwotę ? Pytałem u siebie w lbn i wszyscy na hurra mówią że to kapitalny remont i trzeba szykować 3-3,5 tys na start, nikt samochodu nie oglądał.

          Komentarz


          • #6
            Usługa obejmuje: demontaż i obróbkę głowicy, wymianę pierścieni tłokowych, nowy olej i płyn chłodniczy, potrzebne uszczelki, śruby, itp. , montaż. Może dojść rozrząd z pompą, świece zapłonowe - poi ustaleniu ich stanu. Czas trwania ok. tydzień. Terminy ok 7-10 dni w przód. W razie pytań pisz na fb lub dzwoń 510 136 096
            www.k-mot.pl
            Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
            Autoholowanie.
            Robert Kulma

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X